moarefi

معرفی درمانگاه

درمانگاه شبانه روزی مهر چهلستون در سال 1390 توسط جمعی از متخصصین و اساتید دانشگاه و فعالین در حوزه ی بهداشت و درمان با هدف پیشگیری و درمان بیماریها و خدمت رسانی به مردم منطقه ، شروع به کار نمود. این درمانگاه دارای 3 طبقه می باشد و از بخشهای مختلف کلینیک شبانه روزی عمومی، کلینیک تخصصی و فیزیوتراپی تشکیل شده است ، و به منظور ارتقای سطح کاری و رفاه حال مردم شعبه ای دیگر در ورودی محله دهنو احداث کرده ایم که دارای آزمایشگاه حرفه ای و فعال و داروخانه شبانه روزی می باشد . درمانگاه شبانه روزی عمومی با پزشکان و متخصصین با تجربه ، دلسوز و پرسنل علاقمند و متبحر بطور 24 ساعته آماده ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با کلیه تجهیزات مورد نیاز به بیماران محترم میباشد.

این خدمات شامل
 
ویزیت بیماران بطور 24 ساعته، نوار قلب، سرم درمانی، تزریقات، واکسیناسیون هپاتیت و آنفلوآنزا، ختنه، سوراخ کردن گوش، جراحی لیپوم و کیست و آبسه، درآوردن جسم خارجی از چشم و گوش و بینی و ... می باشد.


کلینیک تخصصی درمانگاه
دارای تخصص های داخلی، اورولوژی(کلیه و مجاری ادراری)، گوش و حلق و بینی، مغز و اعصاب و ستون فقرات، طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی، پوست، مو و زیبایی، ارتوپدی، روانپزشکی، مامایی، مشاوره، تغذیه، روانشناسی و گفتار درمانی است.

کلینیک فیزیوتراپی
کلینیک فیزیوتراپی مهر چهلستون با تجهیزات پیشرفته، سالن ورزش مجزا(مکانوتراپی)، مجهز به لیزر درمانی و انجام ماساژ تخصصی و درمانهای دستی با کادر مجرب در اصفهان فعالیت دارد.

به منظور رفاه حال مردم این درمانگاه با بیمه های زیرطرف قرارداد میباشد:
خدمات درمانی، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا، بیمه دانا، بانک ملی، بانک تجارت، بانک سپه، بانک کشاورزی و....

تاریخچه:
شرکت درمانگران مهر چهلستون در تاریخ 88/1/29 با هدف فعالیت در حوزه ی بهداشت و درمان تاسیس شد و اقدامات اولیه برای راه اندازی درمانگاه شبانه روزی عمومی از همان تاریخ آغاز گردید. پس از اخذ تائیدیه های مربوطه و صدور پروانه تاسیس درمانگاه، سرانجام در سال 1390 کلینیک شبانه روزی مهر چهلستون افتتاح شد و به بهره برداری رسید. در این درمانگاه بطور شبانه روزي بيماران سرپايي براي درمان پذيرفته می شوند و بیماران اورژانسی که نيازمند كمكهاي ويژه می باشند را پس از اقدامات اولیه در صورت نیاز به مراکز دربیمارستانی اعزام می گردند.با الطاف الهی وتلاش هیات مدیره شرکت توانسته در بخش شرکت و درمانگاه برای 45 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه بطور مستقیم اشتغال زایی نماید.

کلینیک فیزیوتراپی در اصفهان

نشانی ما

addres  اصفهان : خیابان امام خمینی ، بین بانک صادرات و تابلوی دهنو ، نبش کوچه 162 ، جنب داروخانه دکتر مقاره عابد ، درمانگاه شبانه روزی مهر چهلستون

telephone تلفن:33864608-031

fax فاکس: 33864608-031

mobile همراه: 09336094529

   

آمار بازدیدکنندگان

امروزامروز29
دیروزدیروز21
هفتههفته29
ماهماه653
کل بازدیدکل بازدید15421

نقشه شرکت

map1